Still Winning Clan - Novinky
Jmeno: Heslo: Zapomenuté heslo | Registrovat
Navigace
Domů
Články
Ke stažení
FAQ
Diskuzní Fórum
Odkazy
Kontaktujte nás
Galerie fotek
Vyhledávání
Balloons

Nahraj fotku

PODPOŘTE NÁS
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1
Členové on-line: 0


Registrovaní členové: 475
Nejnovější člen: Bloi
TOP 3 Jezdci
sWc clan
Main partners

Partners

sWc Drive Cup Series - Restart
VÍCE INFO UVNITŘPavelka6565 IMG Upload
Clanový TG
Clanový TGClanový TG bude probíhat každý pondělí od 19:00

Každý se muže přijít podívat pod podmínkou že nebude překážet jinak ho z toho místa kde budeme trénovat vyhodíme Tg bude mít na starosti BR34K čili já Když nebudu moct zastoupí mě Dex nebo Mr4zik

Doufám že budete všichni na Tg často aktivní a že budete dělat to co máte a ne poletovat po mapě jak cvičené opice

A rovnou bych chtěl poděkovat všem co tu semnou zůstaly věřím že se brzo dáme do kupy A budem dobrá aktivní crew

Ještě jednou děkuji všem
Teamleader Br34k a pár novinek
UživateléChtěl bych vám představit nového Teamleadera driftu a vlastně i vedoucího v sWc a to Br34ka. Br34k se rozhodnul, že chce vytáhnout sWc z popela. A po souhlasu mém(Denzi) a Heliho jsme mu to umožnili. Dostane nějaké ty práva tady na webu co se týče novinek, anket atd a bude moct přijímat nové členy do klanu. Já už vlastně SAMP nehraju snad 2 roky, tak jsem rád, že má stále někdo zájem udržovat a rozvíjet skoro už 8.letý projekt, který je teď zahrabán v popelu své bývalé slávy. Jinak časově teď bohužel SAMP určitě hrát ještě nemůžu :D ale snad aktivitu tady na webu trochu zlepším :).

Pár novinek ohledně clanu.
=================

1. Všichni neaktivní členové sWc jsou z sWc vyhozeni, pokud jste aktivní a vyhodil jsem vás neprávem, napiště Br34kovi a my to spolu vyřešíme ;) a pokud se rozhodnete, že se chcete vrátit na SAMP scénu tak napiště mě(Denzimu) a vyřidíme to spolu.
2. Členové co jsou v clanu dlouhodobě, jsou taky dlouhodobě neaktivní a pro clan něco znamenali či důležitého udělali se z clanu nevyhazujou ale přeřazujou do sekce V.I.P. jsou to tito členové: JAREc - spoluzakladatel sWc / Jameson,Kodas,pavelka6565,Joe a Targetus.
3. Nový členové sWc clanu nebudou používat tag[sWc] ale[sWc.A] to bude značit něco jako nový člen v clanu,amatér a to po dobu 1.měsíce.
4. Současní členové clanu co mi Br34k nahlásil jsem zařadil do skupiny members.
5. Clan se bude zábývat pouze Driftem a hraním 4fun.
6.Měl by být upraven AT na serveru, neaktivním odebrat LVL (pokud to heli udělá) :D
7. Helius byl povýšen s ACL na CL :-)


Tímto bych chtěl Br34kovi popřát mnoho zdaru ve vedení sWc s čímkoliv si nebudeš vědět rady napiš Helimu nebo mě.


Díky za pozornost a zdavím vás

Denzi ;-)
sWc server
Po dlouhé době (smuté že musím začínat takle), jsem udělal konečně probrání AT a nyní je zde na webu aktualizován AT team. Dále mám domluvenou spolupráci klanu pTp a ten zajistí aktivní vývojáře pawna a tedy i rozvoje serveru. jediné co to bude stát sWc server je to že už to není jen sWc server ale i klanu pTp. Tudíž se budou jejich eventy pořádat na našem společném serveru.

Tímto bych chtěl poděkovat za spolupráci při hlídání a udržování serveru hráčům: Denzek, Servo, BlueTooth, FreeZe, SaturaS a Skunk DÍKY!

Dále jsem prošel všechny členy AT co jsou nyní vypsáni v AT zde na webu a doplnil jsim těm co jim chyběly práva na CMD readery, reporty atd :)
Pokračovat nebo skončit
ÄŒaute,

vím, že jsem neaktivní, nekomunikuji a nehraju ani SA:MP, ale často sleduji, alespoň chod tohoto webu jako host, abych věděl, jestli se tady alespoň trochu něco děje a nebo ne. Bohužel došel jsem k několika závěrům.

Od mého odchodu, mi přijde, že se tady nic nezměnilo. Snažil jsem se vytvořit nějakou aktivitu klanu, či alespoň linku, po které by se mohl klan dál odvíjet a jít tímto směrem, aby to alespoň ty, kteří zbyly bavilo hrát. Bohužel věci dopadli úplně jinak. 70% hráčů nereagovalo na eventy a games, a když jste přišli, tak třetina dělala bordel, což člověka omrzí a nebude ztrácet čas nad někým kdo akorát maří jeho snahu.

Na můj odchod zareagoval Denzek, a zkusil to i on oživit. Vytvořil Vám velké sWc Games, ale bohužel má rodinu o kterou se stará, a ta je vždy přednější než nějaké "hraní" i když je to vlastně takový "otec/patron" sWc klanu. I když chtěl hrát a postavit sWc na nohy, bohužel Z tohoto důvodu jsme předali vedení klanu Cassidymu a poté ještě Jamesonovi.

Chvili to vedl Cass sám a i když pracuje, má mnoho aktivit mimo gta či PC, tak neustále je aktivní, jde vidět, že hrává a snaží se alespoň nějak udržovat jméno sWc v podvědomí, tak jak zbylá hrstka lidí, co je zde od začátku, ale bohužel sám na ot nestačí. Proto byl Jameson povýšen, at se ujme také chodu klanu a pomůže Cassimu.

A zde je kámen úrazu.

Co jsem viděl zde na webu, tak tady Jameson napsal na web novinku, ve které pořádá akci, aby se trochu klan rozjel. Načež po této akci, tu vyjde na povrch, že to za něj musel odvelet Cass, a Jameson nebyl ani schopný přijit na tož dát vědět Cassimu, že nepřijde.
Toto je naprosto neakceptovatelné od člověka, který je ve vedení klanu. Kterému je předáná veškerá odpovědnost za klan a spíše to více táhne dolů než nahoru. (Toto je můj názor, jelikož už za mého aktivního hraní jsem neustále řešil, nějaké pomluvy, bonzování, nepřejícnost, agresivní chování, nadávání a podobné, které tady panovalo)

Z těchto důvodů je zde otázka, zda-li dále živit tento klan, a nebo ho definitivně ukončit, dokud ještě má nějaké máloprocentní renomé.

Dále je podle mě neakceptovatelné, aby Jameson dále byl ve vedení klanu.(ovšem pokud se pletu, a je to jinak, tak mi to tady odůvodněte vy hráči, kteří hrajete)

Z tohoto vyplývá. Buďto ukončíme působení klanu, a nebo se najde člověk, který ještě stále hraje, má na to vesměs mnoho času, baví ho to a dokázal by vést klan, alespoň 4fun, aby se udržela nějaká komunita či se začala znovu rozrůstat v rámci ideologie, která tu vždy byla a podle které se přijímali hráči. (Např. v minulosti nám velmi pomohli Sparco a Enwy, díky níž tento klan nezanikl, a také Helius, který toho udělal také mnoho, aby se klan zvedl a vůbec nemluvím o Cassidym, který je pro klan nepostradatelný hráč)Takže, chci slyšet Vaše názory, a pokud možno objektivní, po případně nějaké návrhy, budu jen rád. Ovšem máte čas do konce prázdnin, pokud se do té doby nic nehne, myslím si, že bude nejlepší klan ukončit, alespoň nějakou důstojnou formou, kterou si určitě zaslouží.
LOGIN
Rules
sWc clan
sWc Server
sWc clan
Přidej se k nám
sWc clan
FB & YT

sWc clan

Anketa
Hrajete SA:MP?

ANO :-)
ANO :-)
67% [8 Hlasy]

NE :'(
NE :'(
33% [4 Hlasy]

Hlasy: 12
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29/04/2017 18:54

Archív anket
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

29/04/2020 11:02
https://www.youtub
e.com/watch?v=QuSY
-fSqE2c&feature=you
tu.be 5 years

24/03/2020 23:54
Přijďte zahrát na Realný život 5.5 IP: 82.208.17.175:7777
WEB: http://www.realny.
..

14/02/2020 12:20
člověku až ukapla slza jak je to už dlouho tvl :D

22/10/2019 14:06
B)

28/07/2019 21:46
Jo jo přesně :D

Stats
TOPlist

TOPlist

Návštevnosť