Still Winning Clan - Novinky
Jmeno: Heslo: Zapomenuté heslo | Registrovat
Navigace
Domů
Články
Ke stažení
FAQ
Diskuzní Fórum
Odkazy
Kontaktujte nás
Galerie fotek
Vyhledávání
Balloons

Nahraj fotku

PODPOŘTE NÁS
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1
Členové on-line: 0


Registrovaní členové: 466
Nejnovější člen: petosvk
TOP 3 Jezdci
sWc clan
Main partners

Partners

Pokračovat nebo skončit
Čaute,

vím, že jsem neaktivní, nekomunikuji a nehraju ani SA:MP, ale často sleduji, alespoň chod tohoto webu jako host, abych věděl, jestli se tady alespoň trochu něco děje a nebo ne. Bohužel došel jsem k několika závěrům.

Od mého odchodu, mi přijde, že se tady nic nezměnilo. Snažil jsem se vytvořit nějakou aktivitu klanu, či alespoň linku, po které by se mohl klan dál odvíjet a jít tímto směrem, aby to alespoň ty, kteří zbyly bavilo hrát. Bohužel věci dopadli úplně jinak. 70% hráčů nereagovalo na eventy a games, a když jste přišli, tak třetina dělala bordel, což člověka omrzí a nebude ztrácet čas nad někým kdo akorát maří jeho snahu.

Na můj odchod zareagoval Denzek, a zkusil to i on oživit. Vytvořil Vám velké sWc Games, ale bohužel má rodinu o kterou se stará, a ta je vždy přednější než nějaké "hraní" i když je to vlastně takový "otec/patron" sWc klanu. I když chtěl hrát a postavit sWc na nohy, bohužel Z tohoto důvodu jsme předali vedení klanu Cassidymu a poté ještě Jamesonovi.

Chvili to vedl Cass sám a i když pracuje, má mnoho aktivit mimo gta či PC, tak neustále je aktivní, jde vidět, že hrává a snaží se alespoň nějak udržovat jméno sWc v podvědomí, tak jak zbylá hrstka lidí, co je zde od začátku, ale bohužel sám na ot nestačí. Proto byl Jameson povýšen, at se ujme také chodu klanu a pomůže Cassimu.

A zde je kámen úrazu.

Co jsem viděl zde na webu, tak tady Jameson napsal na web novinku, ve které pořádá akci, aby se trochu klan rozjel. Načež po této akci, tu vyjde na povrch, že to za něj musel odvelet Cass, a Jameson nebyl ani schopný přijit na tož dát vědět Cassimu, že nepřijde.
Toto je naprosto neakceptovatelné od člověka, který je ve vedení klanu. Kterému je předáná veškerá odpovědnost za klan a spíše to více táhne dolů než nahoru. (Toto je můj názor, jelikož už za mého aktivního hraní jsem neustále řešil, nějaké pomluvy, bonzování, nepřejícnost, agresivní chování, nadávání a podobné, které tady panovalo)

Z těchto důvodů je zde otázka, zda-li dále živit tento klan, a nebo ho definitivně ukončit, dokud ještě má nějaké máloprocentní renomé.

Dále je podle mě neakceptovatelné, aby Jameson dále byl ve vedení klanu.(ovšem pokud se pletu, a je to jinak, tak mi to tady odůvodněte vy hráči, kteří hrajete)

Z tohoto vyplývá. Buďto ukončíme působení klanu, a nebo se najde člověk, který ještě stále hraje, má na to vesměs mnoho času, baví ho to a dokázal by vést klan, alespoň 4fun, aby se udržela nějaká komunita či se začala znovu rozrůstat v rámci ideologie, která tu vždy byla a podle které se přijímali hráči. (Např. v minulosti nám velmi pomohli Sparco a Enwy, díky níž tento klan nezanikl, a také Helius, který toho udělal také mnoho, aby se klan zvedl a vůbec nemluvím o Cassidym, který je pro klan nepostradatelný hráč)Takže, chci slyšet Vaše názory, a pokud možno objektivní, po případně nějaké návrhy, budu jen rád. Ovšem máte čas do konce prázdnin, pokud se do té doby nic nehne, myslím si, že bude nejlepší klan ukončit, alespoň nějakou důstojnou formou, kterou si určitě zaslouží.sWc event 11.6.2014
NovinkyTak pánové, dnes měl proběhnout event , Který měl původně uspořádat Jameson se svým naplánovaným programem, který měl začít někdy v čase mezi 20:00 - 20:30 a mělo se jednat o závod v driftu a dragu.

Na server přišlo od nás asi na 6 lidí i se mnou, po chvýli čekání se resetl server a zbyli jsme 4.

Vzhledem k tomu, že se Jameson do 20:30 nedostavil, rozhodl jsem se uspořádat závod, a to ze začátku na body a tratí mělo být D18. Tady nastal problém, protože některí si neresetli body/peníze ,a navíc se některým buglo přičítání ,tudíž tento závod se nekonal. trať byla odjeta jen jednou a jeli ji tři lidé , z toho od nás dva.

Jako druhý byl závod na D17, který odjeli 4 lidé z toho dva od nás a dva další hráči, kteří se přidali

Jako třetí měl být obyčejný drag na letišti v LS ,ale na ten už sem zbyl jen já a Popman (a Annie která přihlížela závodu D17), se kterým jsem pak ještě chvíli jezdil drift v ulicích.

Výsledek, naprosto otřesný, už proto že nás přišel jen zlomek. Děkuju těm co přišli, i když to nedopadlo dobře.

Původně jsem sem chtěl napsat aspoň pořadí ze závodu na D17,ale vzhledem k účasti to nemá cenu.

Pro Jamesona - ať už ti do toho přišlo cokoliv, navrhuju nahodit event znova a dát zase termín, někteří už okolo deváté večerní odešli protože neměli více času, teoreticky mám na krku zpackaný event a to kvůli nesrovnalostem ohledně závodů, za svoje selhání se omlouvám.
sWc Event
sWc EventZdar 11.6.2014 ve 20:00(20:30) proběhne po dlouhé době povinný sWc event. Pujde o soutěž v driftu a dragu. Pravidla budou vysvětleny přímo na eventu. Doufám že vás přijde co nejvíc.
Novinky
NovinkyTak je na čase tady s tím trochu pohnout. Na webu bude anketa, ve které bych chtěl aby hlasovali všichni členi klanu. Více novinek po rozkliknutí novinky.
New server version !!!
Kdo ještě nemá tak si stáhněte novou verzi sampu protože dnes přešel i náš server na 0.3z

Link na clienta

LOGIN
Rules
sWc clan
sWc Server
sWc clan
Přidej se k nám
sWc clan
FB & YT

sWc clan

Anketa
Hrajete SA:MP?

ANO :-)
ANO :-)
67% [8 Hlasy]

NE :'(
NE :'(
33% [4 Hlasy]

Hlasy: 12
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 29/04/2017 18:54

Archív anket
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

22/10/2019 14:06
B)

28/07/2019 21:46
Jo jo přesně :D

18/07/2019 00:48
Ahojte, tiež chodíte občas pozrieť na web z nostalgie? :D

18/04/2018 01:25
http://270041_web.
..
Reálný Život 5.5 opět v provozu ;)

04/04/2018 20:54
Nostalgia :(

Stats
TOPlist

TOPlist

Návštevnosť